Kurumsal
Kalite, lezzet, güven anlayışıyla yarım asra yakındır sizlere hizmet vermeye devam eden Zarafet Pastanesi 11 Kasım 1963'te İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Halıcıoğlu, Taşçı Arif sokakta faaliyetine başladı. İlk olarak orta halli bir tatlı ve şekerci dükkanı olarak iş hayatına başlayan Zarafet Pastanesi, kısa sürede Beyoğlu ilçesinde kalitesiyle tanınan saygın bir müessese haline geldi.

Dokuz yıl kadar aynı adreste faaliyetine devam eden pastanemiz, 1972 yılının ortalarında Haliç köprüsünün yapımı sırasında Halıcıoğlu semtinin bir bölümünün istimlak edilmesinden dolayı adres değiştirmek zorunda kaldı.

Zarafet Pastanesi, 1972 yılında Abdusselam sokakta kiralık bir dükkana taşındı. Yaklaşık 10 sene burada faaliyet gösterdi. 1986 yılından itibaren şu anki Abdusselam Sokak No 8 Halıcıoğlu, Beyoğlu adresinde bulunan merkez binasının inşaatına başlandı. 1987 Aralık ayında 4 katlı binasına taşındı.

Yarım asra yakın bir zamandır ilkeli ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde olan Zarafet Pastanesi, kurulduğu ilk günden bu yana aranan bir tat haline geldi. Beyoğlu ilçesinde mütevazı ve sıcak yüzüyle siz sevgili dostlarına en iyi hizmeti ve en kaliteli tatları sunabilmek için çalışmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Beyoğlu ilçesinde bir çok ödüle layık görülmüştür. Temizliği ve güvenilirliğiyle öne çıkan Zarafet Pastanesi, bir çok kez İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beyoğlu Belediyesi tarafından yapılan denetimler sonucunda örnek işletme olarak gösterilmiş, takdir ve teşekkür belgelerine layık görülmüştür.

Zarafet Pastanesi yarım asırlık bir lezzet ve güven abidesi olarak Halıcıoğlu'ndaki tarihi mekanında ve Çıksalın’daki şubesinde siz değerli dostlarına ve müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.yukarı dön